🔹️🔹️جهان در سال آینده🔹️🔹️

گزارش برگزاری جلسه هیات مدیره (دوشنبه ۲۱ آبان ماه) جهت انتخاب رئیس، نایب رئیس و انتقال عضو علی البدل به عضو اصلی هیات مدیره
آبان ۲۱, ۱۳۹۷
🔹️🔹️نگاه گذشتگان به آینده🔹️🔹️
آذر ۱۹, ۱۳۹۷

🔘توصیفی از جهان که اکونومیست برای سال ۲۰۱۹ ارائه کرده به این شرح است:

▫️ تا اواسط سال آینده میلادی، آمریکا موفق خواهد شد رکورد طولانی‌ترین رشد اقتصادی بدون وقفه خود را بشکند اما تا پایان سال به سمت رکود کشیده خواهد شد.

▫️▫️ نرخ رشد اقتصادی چین کند خواهد شد در حالی‌که هندوستان افزایش نرخ رشد اقتصادی را تجربه خواهد کرد.

▫️ سوریه پس از هرج و مرج، موفق خواهد شد به لیگ کشورهای دارای بالاترین نرخ رشداقتصادی بپیوندددرسوی دیگر طیف نرخ‌های رشداقتصادی اما ونزوئلا و ایران جای خواهند گرفت.

🔸️ در اروپا، ایتالیا با بحران مالی دست و پنجه نرم خواهد کرد.

🔸️🔸️ مدیران آمریکایی اما باید از کوچک‌ترین فرصت به‌وجود آمده برای لذت بردن ازوضعیت زندگی استفاده کنندچون دوران خوش برای شرکتهای آمریکایی دوامی نخواهد داشت.

▫️ سال ۲۰۱۹ سالی بزرگ برای دموکراسی خواهد بود. کشورهایی که بیش از یک‌سوم جمعیت جهان را درخودجای داده‌اند،ازجمله هندوستان،اندونزی و نیجریه،انتخابات سراسری برگزار خواهند کرد.

▫️ برگزیت، سرانجام روی خواهد داد و همزمان باخروج بریتانیاازاین اتحادیه موج اتهامات متقابل تشدید خواهد شد.

🔸️ برای چین عدد ۹ نگران‌کننده است. سال‌هایی که عدد آن‌ها به ۹ ختم می‌شود، یادآور خاطرات بدی است که رهبران این کشور را نگران می‌کند.

▫️ سال ۲۰۱۹ مجموعه‌ای از سالگردهاست: صدو پنجاهمین سال تولد ماهاتما گاندی، پانصدمین سال ورود هرنان کورتس به مکزیک و مرگ لئوناردو داوینچی.

🔸️ در سال پیش‌رو، موج جدیدی از ماه‌نوردی‌ها آغاز خواهد شد. ناسا نیز موفق خواهد شد به دورترین نقطه‌ای که تاکنون بشردرتاریخ فضانوردی به آن دست‌یافته است برسد.

🔸️ هیچ نقطه‌ای از دید تکنولوژی پنهان نخواهد ماند. چه با هوش مصنوعی و چه با شناسایی چهره، تکنولوژی در همه جا به چشم خواهد خورد.

◾️◾️ شاید اما سیلیکون ‌ولی به غایت اوج خود رسیده باشد و غول‌های تکنولوژی از نظارت قانون‌ گذاران آمریکایی و اروپایی در امان نخواهند ماند.

🔸️🔸️نیمی از جهان، آنلاین خواهند بود.

▫️تولید ناخالص داخلی هندوستان از تولید ناخالص داخلی بریتانیا سبقت خواهد گرفت.

▫️ در آمریکا جمعیت افرادی که در اوایل قرن ۲۱ به بلوغ رسیدند، از جمعیت نسلی که در سال‌های پس از جنگ جهانی دوم به دنیا آمدند بیشتر خواهد شد و به پرجمعیت‌ترین نسل آمریکایی بدل خواهند شد.

▫️ سال ۲۰۱۹ سال گیاه‌خواری، هویت جنسیتی و شراکت مالی به جای ازدواج در برخی از کشورها خواهد بود.

🔸️ به مدد سازمان ملل متحد، ۲۰۱۹ همچنین سال زبان‌های بومی خواهد بود.

◾️◾️ از همین حالا نبرد ۲۰۱۹ آغاز شده؛ این نبرد بین دونالد ترامپ و کنگره‌ای است که تحت کنترل دموکرات‌ها در آمده است. این جنگ، جنگی بسیار سخت خواهد بود.

☝️منبع: اکونیست

دیدگاه ها بسته شده است